Doporučení klientů

Psychologické poradenství

Partnerské poradenství

Rodinné vztahy a výchova dětí

Sportovní psychologie a koučink

Zdravé hubnutí a PPP

Profesní úspěch a pracovní vztahy

Doporučení klientů

 

Doporučení klientů

Objednat konzultaci

Následující doporučení nemají sloužit ke chvále mé osoby, ale pro dodání odvahy k prvnímu kroku vám, váhajícím. Proto jsou zde vyjádření těch, kteří, byť již dosáhli významných úspěchů, chodí za mnou na konzultace dál. Považují to tedy pro dosažení vyšších cílů či vyřešení svých problémů za účinné.

Kristián Kameš

TOP 10 prsařů v ČR, několikanásobný juniorský vicemistr na trati 200 m prsa, medailista z LOH dětí a mládeže

Moc si vážím spolupráce s paní doktorkou Sládečkovou. Od té doby, co k ní chodím na konzultace, jsem ve své sportovní kariéře zaznamenal markantní posun. Vrátila mi motivaci a bojovnost, za což jsem jí velmi vděčný. Pomáhá mi s klidnou hlavou a na cestě k cíli.

 

Kristián Kameš

 

Silvie Daněčková

Mistryně České republiky v běhu na 60 m

Paní doktorka Sládečková, je nejen výborný profesionál, ale i úžasný člověk, který mi pomohl naučit se dosáhnout svého cíle. Řekla mi "Když strašně moc chceš, tak se to většinou nestane" a nastavila mou hlavu tak, že to co dělám, dělám s radostí a ne pro výsledek.

 

Silvie Daněčková

 

DN Football Academy

Individuální a skupinové tréninky a služby pro děti od 6 do 17ti let spojené s fotbalem

Je nám velkou ctí, že s paní doktorkou Sládečkovou spolupracujeme na mentální přípravě našich svěřenců. Posíláme jí mladé fotbalisty a sportovce. Vždy jim velmi pomohla a společně jsme docílili velkého zlepšení. Paní doktorka nám pomáhá plnit sen mladým sportovcům. Děkujeme :)

 

DN

 

Tereza Cvingerová

Dvojnásobná juniorská mistryně Evropy 2017 a univerzitní mistryně Evropy 2019 v kickboxu

Paní doktorka Sládečková mi velice pomohla. Každé sezení je velice příjemné a díky ní si zápasy více užívám a zvládám lépe stresové situace. Vděčím jí za spoustu vítězství a mohu ji jen vřele doporučit.

 

Tereza Cvingerová
 
Tereza Cvingerová
 
Tereza Cvingerová

 

Jakub Šafář

Zlato a národní rekord ve víceboji na halovém MČR 2019 – v kategorii žáci

Díky paní doktorce Sládečkové jsem dosáhl lepší soustředěnosti. Tím se zlepšily moje sportovní výkony. Jako sportovní psycholožku ji proto rád doporučuji všem, kteří se připravují na závody.

 

Jakub Šafář
 
Jakub Šafář
 
Jakub Šafář

 

Kateřina Fričová

Čtyřnásobná vícemistryně ČR v krasobruslení

Paní doktorka Sládečková je člověk, který mi pomůže v každé situaci. Když potřebuji pomoct, zavolám a hned mi pomůže. Při našem sezení vysílá tolik energie, že když jdu domů, tak mám hned lepší náladu. Děkuju moc za všechno!

 

Kateřina Fričová
 
Kateřina Fričová
 
Kateřina Fričová

 

Emma Benýšková

Juniorské vícemistryně Evropy ve veslování, pravidelně se kvalifikuje na MS ve své kategorii

Paní doktorka Sládečková mě naučila spoustu věcí, které mi pomáhají zvládat stresové situace na závodech. Jít s hlavou vzhůru a nebát se soupeřů! Vždy mě nabudí nehorázným způsobem:) Děkuji za všechno!

 

Emma Benýšková
 
Emma Benýšková
 
Emma Benýšková

 

Mistrovství Evropy v atletice 2018

Německo, Berlín

Na Mistrovství Evropy v Berlíně 2018 byli kluci zranění, ale dobrá nálada nás neopouštěla a všichni se bili jako lvi. Stříbrnou medaili si ale z mé skupiny tentokrát vybojovala jen Anežka Drahotová. Velká gratulace!!!!

 

Mistrovství Evropy v atletice 2018

 

Klárka Kárová

Stolní tenistka, pravidelně se kvalifikuje na MČR ve své kategorii

Paní doktorka Sládečková mi pomáhá zbavit se stresu nejen v zápasech, ale i v normálním životě. Díky ní nyní lépe zvládám vypjaté koncovky zápasů a hra mi přináší větší radost. A když se hra nezadaří, tak už si dokážu říct, že tím život nekončí. Po každé návštěvě se cítím úžasně a mám pocit, že všechno zvládnu!

 

Klárka Kárová
 
Klárka Kárová

 

Natálie Kučerová

Vicemistryně ČR v moderní gymnastice za sestavu s kuželi a s míčem pro rok 2017

Na setkání s paní PhDr. Sládečkovou se vždycky moc těším, je to nejen výborný terapeut, ale také báječný člověk. Díky ní ze mě již není "předzávodní uzlíček nervů" a jdu si pomalu, ale jistě za svým snem.

 

Natálie Kučerová
 
Natálie Kučerová
 
Natálie Kučerová
 
Natálie Kučerová

 

Mistrovství světa v atletice 2017

Velká Británie, Londýn

Mistrovství světa v Londýně byl můj nejkrásnější životní zážitek. Mí stateční mušketýři - oštěpaři Jakub Vadlejch a Petr Frydrych brali stříbrnou a zlatou! To se ještě nestalo! Myslím, že i Honza Železný byl blažený! Nááádhera! .-)

 

Mistrovství světa v atletice Londýn 2017
 
Mistrovství světa v atletice Londýn 2017

 

Míša Lančová

skoková jezdkyně

Díky paní doktorce Sládečkové jsem si začala užívat každý závod. Psychická pohoda je v jezdeckém sportu velmi důležitá hlavně z důvodu, že člověk musí spolupracovat s tak senzitivním zvířetem. Přiznat si, že člověk potřebuje pomoc není žádná ostuda, rozhodnutí navštěvovat paní doktorku mi pomohlo v osobním i sportovním životě.

 

Míša Lančová skoková jezdkyně
 
Míša Lančová skoková jezdkyně
 
Míša Lančová skoková jezdkyně

 

Zuzana Šťastná a Lukáš Chmelík

finalisté mistrovství ČR v latinskoamerických tancích, vicemistři ČR v showdance, vítězové taneční ligy

Paní doktorka Sládečková nám dopomohla k našemu velkému snu. Byl to jeden z našich cílů, který nám na naší trnité cestě ještě chyběl. Jsme moc rádi za tuto spolupráci a těšíme se na další.

 

Finalisté mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
 
Finalisté mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
 
Finalisté mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
 
Finalisté mistrovství ČR v latinskoamerických tancích

 

Letní olympijské hry 2016

Brazílie, Rio de Janeiro

Olympiáda v Riu 2016 - prověřovala fyzickou připravenost i psychickou odolnost těch nejlepších. Pracovali jsme na ní do poslední vteřiny. Za úsměvy bylo mnoho nekonečné dřiny. Krásné dřiny! :-)

 

Olympiáda Rio de Janeiro 2016
 
Olympiáda Rio de Janeiro 2016
 
Olympiáda Rio de Janeiro 2016
 
Olympiáda Rio de Janeiro 2016

 

Martin Pelc

dvojnásobný mistr ČR ve skocích na trampolíně

Paní doktorku Sládečkovou mi doporučil můj osobní trenér, aby mi pomohla překonávat strach a připravila mě na závody. Skoky na trampolínách nejsou jen o fyzické přípravě, ale velkou čast úspěchu tvoří vyrovnaná mysl "hlava v pohodě" :) Společným úsilím to zvládáme a mně se v současné době povedlo překonat náročnost tréninků a mít úspěchy na závodech. Za vše jí moc děkuji.

 

Martin Pelc
 
Martin Pelc
 
Martin Pelc
 

 

Jan Černý

Mistr Evropy 2010 a 2012, Mistr ČR a Talent roku 2012, člen českého národního týmu

Jsem nadšen!!! Neuměl jsem si ten psychologický koučink představit. Doktory moc nemusím. Ale je to skvělé, takové pohodové, přátelské a domácí. Paní doktorka Sládečková je veselá, optimistická a trošku blázen do sportu! Chce, aby se nám, "naší skupině", jak ona své klienty nazývá, dařilo. Umí to zařídit!!!!!! A raduje se ze všech našich pokroků s námi! Je to prostě paráda!

 

Jan Černý
 
Jan Černý
 

 

Radek Jeřábek

hokejový obránce a asistent kapitána týmu HC Sparta

Díky paní doktorce Sládečkové mám na ledě i mimo něj pocit svobody rozhodnutí na každém kroku. Na ledě jsem si nevěřil a všude viděl tíhu zodpovědnosti. Díky spolupráci s paní doktorkou se tíha stonásobně zmenšila a mně se lépe dýchá i hraje. Nyní si všechno co jde užívám a nevím zda-li bych teď vůbec hrál ještě hokej nebýt jí.

 

Radek Jeřábek
 

 

Jakub Holuša

fenomenální halový Mistr světa v běhu na 1500m v roce 2015, čerstvý držitel českého rekordu v běhu na 1500m

Je standardně rozšířený názor, že úspěch v běhání je jen "v nohách". Přesvědčil jsem se, že je to jen jedna polovina šance na úspěch. Tou druhou je dobře připravená "hlava" jakožto řídící jednotka. Vyberete-li si dobrého psychologického kouče jako já paní doktorkou Sládečkovou, přesvědčíte se, že žádné vítězství nebude pro vás nedostižné a žádný rekord nebude nepřekonatelný!!!

 

Jakub Holuša
 
Jakub Holuša
 
Jakub Holuša
 

 

David Juračka

mistr ČR ve volejbalu, hráč 1.ligy

Díky spolupráci s paní doktorkou Sládečkovou jsem dostal nový náboj a chuť hrát. Začal jsem si sport znovu užívat a bavit se jím. Bohužel jsem paní doktorku neoslovil dříve. Líbí se mi na ní její lidský přístup a celkový pohled na situaci. Domnívám se, že v dnešní době je pomoc takového odborníka velice důležitá. Doporučuji spolupráci a její pomoc nejen vrcholovým sportovcům, ale i všem ostatním.

 

David Juračka
 

 

Eva Koželuhová

profesionální golfistka, Mistryně světa v Golf & Ski 2014

Na každém sezení s paní doktorkou Sládečkovou dostávám nový přísun energie a kuráže do turnajů! I za poměrně krátkou dobu co se známe, jsem udělala mnoho zásadních rozhodnutí jak v osobním, tak sportovním životě! Jak jí často říkám, je mým "strážným andělem" :-)

 

Eva Koželuhová
 

 

Michael Boroš

stříbrná medaile na Mistrovství ČR v cyklokrosu 2014, zlato na TOI TOI Cup #3

S paní doktorkou Sládečkovou spolupracuji teprve rok, za který mě stihla připravit na přestup do elitní kategorie, kde se mi nyní daří velice dobře a nedělá mi problém utkat se s ostřílenými soupeři. V mentální přípravě rozhodně pokračuji a všem, kdo mají také, jako já, svůj sen, tuto spolupráci mooooc doporučuji!

 

Michael Boroš
 
Michael Boroš
 
Michael Boroš
 
Michael Boroš

 

Jan Kudlička

skokan o tyči, bronzová medaile na Mistrovství Evropy i na Halovém mistrovství světa 2014

Každý sportovec může na sobě pracovat a jde-li to s odborníkem, je to lehčí a efektivní. Paní doktorka Sládečková je v oboru sportovní psychologie tím správným vůdcem, který pomáhá nastavovat výkon sportovce na maximum na základě posledních vědeckých poznatků o mozkové činnosti. Proto jsem si ji s trenérem Boleslavem Paterou zvolil do týmu, se kterým se připravuji na vrcholné soutěže.

 

Jan Kudlička
 
Jan Kudlička

 

Jiřina Ptáčníková-Svobodová

rekordmanka, mistryně Evropy a olympionička

Paní doktorka Sládečková má mou plnou důvěru. Snažila se mi pomáhat i v jiných náročných životních situacích, než je sportovní výkon. Podporuje a posiluje nejen mne, ale i všechny své svěřence bez ohledu na čas či osobní zájmy. Svou práci miluje a miluje i sport. Proto si jí vážím a ráda s ní spolupracuji.

 

Jiřina Ptáčníková-Svobodová
 
Jiřina Ptáčníková-Svobodová
 
Jiřina Ptáčníková-Svobodová
 
Jiřina Ptáčníková-Svobodová

 

Tomáš Voňavka

mistr ČR do 22 let v hodu diskem

Paní doktorka Sládečková mi pomohla vrátit se zpět na cestu vedoucí k pocitu štěstí a radosti z tréninků i závodů. Naučila mě překonávat jiné než sportovní překážky a za to jsem jí moc vděčný. Škoda, že jsem se trápil tak dlouho a nepřišel dříve.

 

Tomáš Voňavka
 
Tomáš Voňavka
 
Tomáš Voňavka
 
Tomáš Voňavka

 

Mistrovství Evropy 2014

Švýcarsko, Curych

Na Mistrovství Evropy v atletice 2014 v Curychu se nám dařilo bojovat i fandit.

 

Mistrovství Evropy Curych 2014
 
Mistrovství Evropy Curych 2014
 
Mistrovství Evropy Curych 2014
 
Mistrovství Evropy Curych 2014

 

Mistrovství Evropy Curych 2014
 
Mistrovství Evropy Curych 2014

 

Diana Mezuliáníková

mistryně ČR a reprezentantka na Mistrovství Evropy 2014

K paní doktorce Sládečkové jsem začala chodit po několika ne úplně zdařilých atletických sezonách, kdy jsem bývala často zraněná nebo nemocná. Nakonec dokázala přesvědčit mě i mou hlavu, že lze dosáhnout opravdu čehokoli, co si zamaneme. Nedokážu ani vyjádřit jak moc jsem ji vděčná za to, co pro mě udělala a stále dělá.

 

Diana Mezuliáníková
 
Diana Mezuliáníková

 

Mgr. Eliška Staňková

mistryně ČR v hodu diskem a česká reprezentantka na Mistrovství Evropy 2014

Paní doktorka Sládečková poskládala každou část mého života tak, aby konečně všechno dávalo smysl a směřovalo k mým vysněným metám. Naučila mě brát sport i život s nadhledem a užívat si jej! Díky ní nyní nebojuji jen tělem, ale i duší a chci vítězit stejně tak, jako potřebuji dýchat!

 

Eliška Staňková

 

Roman Koudelka

skokan na lyžích, olympionik z roku 2014 v Sochi

K paní doktorce Sládečkové jsem přišel za 3 sekundy dvanáct. 3 měsíce jsem marodil, běhal po nemocnicích a doktorech a bez žádného výsledku. Za měsíc práce s paní doktorkou jsem nejen začal naplno trénovat a skákat, ale podařilo se nám společnou prací nominovat se na zimní olympijské hry v Sochi. Kdybych s její návštěvou neváhal a přišel jsem dříve, mohl jsem místo běhání po doktorech skákat a trénovat. Chtěl bych tímto všem váhajícím lidem říci, ať to nenechají zajít tak daleko jako já a navštíví paní doktorku Sládečkovou včas. Opravdu se nemusí ničeho bát.

 

Roman Koudelka

 

Anežka a Eliška Drahotovy

sestry Drahotovy kombinují několik sportů a i přesto jsou v nich úspěšné, zlato a bronz na MEJ v Reiti

S paní doktorkou Sládečkovou spolupracujeme už delší dobu. Zprvu pouze nárazové návštěvy vystřídala nyní již pravidelná sezení, která nám výrazně pomáhají zvládnout každou fázi přípravy a zejména pak závodní období. Strach či odpor ke konzultacím s psychologem je zcela neoprávněný. Protože psychická příprava tvoří nedílnou součást k cestě za úspěchem, doporučily bychom spolupráci s psycholožkou Zdeňkou Sládečkovou všem sportovcům.

 

Anežka a Eliška Drahotovy

 

Dana Hadačová

stolní tenistka, olympionička a seniorská mistryně ČR ve dvouhře z roku 2008 a ve čtyřhře pro rok 2010, bronzová na Mistrovství Evropy 2013

Paní doktorka Sládečková mne připravuje na vrcholné soutěže. Jsem temperamentní a vše prožívám naplno. Proto pro mne měly největší význam dva její nesmrtelné výroky: "Hlavně se z toho nepos...!" a "Když nejde o život, tak jde o ho...!". Mám je napsané v obalu na pálky.
Dana Hadačová

 

Lukáš Melich

atlet, reprezentant v hodu kladivem, jeho největším úspěchem je bronz z mistrovství světa 2013 v Moskvě

Lituji, že jsem paní doktorku Sládečkovou neoslovil dříve, protože to byla právě ona, kdo mi pomohl s tím pověstným posledním krůčkem na vrchol a jak víme, ten bývá nejtěžší. Za profesionální práci jí patří mé vřelé díky.
Lukáš Melich
 
Lukáš Melich
 
Lukáš Melich
 
Lukáš Melich

 

 

 

 

 

Objednejte se na konzultaci
Vaše jméno a příjmení: *
Váš telefon: *
Váš email: *
Vaše dotazy a poznámky
 
Opište kontrolní kód z obrázku: *
 
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Jak se k nám dostanete?


zobrazit velkou mapu

Adresa
Na Bojišti 1948/6
120 00 Praha 2
Parkování: placené (oranžová a modrá zóna)

Kontakt
mobil: 603 148 837
skype: zdenka.sladeckova1
email: sladeckova@klubdiana.cz

 

 

 

 

Klub Diana - účinné hubnutí, dieta zdraví a krása pro ženy
telefon: 603 148 837, email: sladeckova@klubdiana.cz

O MNĚ

NABÍZÍM

KONZULTACE

DOPORUČENÍ

ČLÁNKY

CENÍK

KONTAKT

Úvodní stránka

Psychologické poradenství

Co čekat od konzultace

Doporučení klientů

O psychice

Ceník služeb

Kontakt a mapa

O mně

Sportovní psychologie

Formy konzultace

 

O psychologii sportu

   
 

Profesní úspěch a vztahy

   

O hubnutí

   
 

Zdravé hubnutí

         
             
             
             
             
© 2013 PhDr. Zdeňka Sládečková, všechna práva vyhrazena