Psychologická poradna PhDr. Zdeňka Sládečková

Psychologické poradenství

Partnerské poradenství

Rodinné vztahy a výchova dětí

Sportovní psychologie a koučink

Zdravé hubnutí a PPP

Profesní úspěch a pracovní vztahy

PhDr. Zdeňka Sládečková - psycholog české atletické reprezentace

PhDr. Zdeňka Sládečková

 

Možná mne znáte ze svého oblíbeného časopisu (píšu snad do všech ), z novin, z rozhlasových pořadů či televize. Šířím osvětu, radím a vysvětluji psychologické souvislosti našich životů již po tři desítky let.

Snažím se popularizovat a odmytizovat psychologii. Ukázat, že psychologie není „pro cvoky“, ale pro obyčejné lidi s jakýmkoli trápením duše. Je to servis jako každý jiný. Nezaujatý a citlivý rozbor odborníka pomůže víc než laické rady přátel.

Možná mne znáte také díky redukčnímu Klubu Diana, kde se věnuji ženám či článkům o zdravém hubnutí.

Znáte mne také ve spojitosti s některými skvělými sportovci jako je olympionik Lukáš Melich – hod kladivem, olympionička Dana Hadačová - stolní tenis, mistryně Evropy Anežka a Eliška Drahotovy a další. Těm jsem prý pomohla či úplně změnila život. A to moc ráda.

 

 

 

 

Lituji, že jsem paní doktorku neoslovil dříve, protože to byla právě ona, kdo mi pomohl s tím pověstným posledním krůčkem na vrchol a jak víme, ten bývá nejtěžší. Za profesionální práci jí patří mé vřelé díky.

Říká Lukáš Melich.

 

Vystudovala jsem klinickou a poradenskou psychologii na FF UK v Praze, promovala v roce 1976. Praktikovala jsem v Manželské a předmanželské poradně, pak pracovala ve fakultní dětské nemocnici v Praze – Motole. Pětiletý analytický psychoterapeutický výcvik jsem absolvovala u prof. Jiřího Růžičky, dalších výcviků a vzdělávání bylo za ty desítky let mnoho. Dále jsem přednášela psychologii na Karlově Univerzitě, zejména na Pedagogické fakultě.

Od roku 1991 jsem se stala OSVČ a zaměřila se na své 4 pracovní okruhy, ve kterých působím dodnes:

  • privátní psychologickou poradnu, kde poskytuji pomoc
  • na psychologickou pomoc a koučink v oblasti sportovní psychologie pro vrcholové i neprofesionální sportovce, sportovní naděje a trenéry. Dnes jsem sama sportovec již jen duší, ale mám mezi svými stálými a úspěšnými klienty např. olympioniky Lukáše Melicha a Danu Hadačovou i juniorské mistryně Evropy Anežku a Elišku Drahotovy. Jsou mým potěšením.
  • psychologii profesního úspěchu, kde také zabývám pracovní vztahy
  • založení a provozování Klubu Diana. Byl založen jako první redukční klub u nás provozující psychoterapii nadváhy a obezity po vzoru amerických klubů Weight Watchers. Dnes jeho vysoce odborný tým vede se mnou syn MUDr. Petr Sládeček.

 

 

 

 

Klub Diana - účinné hubnutí, dieta zdraví a krása pro ženy
telefon: 603 148 837, email: sladeckova@klubdiana.cz

O MNĚ

NABÍZÍM

KONZULTACE

DOPORUČENÍ

ČLÁNKY

CENÍK

KONTAKT

Úvodní stránka

Psychologické poradenství

Co čekat od konzultace

Doporučení klientů

O psychice

Ceník služeb

Kontakt a mapa

O mně

Sportovní psychologie

Formy konzultace

 

O psychologii sportu

   
 

Profesní úspěch a vztahy

   

O hubnutí

   
 

Zdravé hubnutí

         
             
             
             
             
© 2013 PhDr. Zdeňka Sládečková, všechna práva vyhrazena